Czas i koszty dostawy

FIRMA KURIERSKA » 9,99 pln

Dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską. Wybranie tej formy doręczenia zamówienia oznacza wygodę oraz pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres e-mail zostanie przesłany link do strony, na której na bieżąco będzie można sprawdzać gdzie znajduje się przesyłka.

PACZKOMAT INPOST » 5,99 pln

Bardzo popularne rozwiązanie doręczenia przesyłek do najbliższego Państwu Paczkomatu InPost oznacza elastyczność w odbiorze zamówienia i niezwykle atrakcyjną ofertę cenową za usługę transportową. Państwa zamówienie dostarczane jest już nawet w 24-72h od momentu jego nadania przez nas. Opcja pozwala na sprawdzenie lokalizacji Państwa przesyłki na każdym etapie jej podróży.

ODBIÓR OSOBISTY » bezpłatnie

Najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych produktów. :) Jeżeli chcesz osobiście poznać Projektantkę, która zrealizowała Twoje zamówienie możesz umówić się z nią na spotkanie oraz na odbiór osobisty Twojej realizacji w jednej z kwidzyńskich kawiarni. Aby skorzystać z tej opcji skontaktuj się z nami - telefonicznie lub e-mailowo - potwierdzając precyzyjnie termin.

 

Uwaga! Koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.

 

Koszty dostawy zamówienia do Klientów Zagranicznych wynoszą
odpowiednio 30EUR (kraje UE) oraz 50EUR (reszta świata).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl